Fyzická ostraha a obsluha vrátnic

Naše firma zajišťuje fyzickou ostrahu a obsluhu vrátnic, které mohou být poskytovány kancelářským budovám, školním areálům, zdravotnickým zařízením, úřadům, komerčním a průmyslovým objektům, bankám či památkám. Obstaráváme pracovníky vrátnic, strážné, hlídače, pochůzkáře a jiné odpovědné osoby školené pro ochranu a bezproblémový chod objektu.

Fyzická ostraha a obsluha vrátnic má za úkol předcházet případnému vzniku škod na majetku, krádežím, vandalismu, nežádoucímu vniknutí do objektu a dalším možným rizikům. K tomu účelu jsou zaměstnanci ostrahy a vrátnic vybaveni základními obrannými a donucovacími prostředky. Jedná se obvykle o pouta, slzné prostředky a distanční tyč, případně lze využít také cvičené služební psy. Součástí je také patřičný oděv, ve většině případů uniforma nebo společenský oděv. Pracovníci jsou rovněž schopni ovládat elektronické zabezpečovací systémy, kontrolují osoby a vozidla, i objekt samotný. V případě potřeby rovněž spolupracují s policií a integrovanými záchrannými sbory.