O firmě

Firma M Security & Cleaning s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti správy, bezpečnosti a údržby nemovitostí. Našim cílem je poskytovat servis na špičkové úrovni pro firmy, instituce, bytové domy, zdravotnická či ubytovací zařízení. Naše bezpečnostní i úklidové služby provádíme profesionálně, zajišťujeme pouze dokonale školený servis s garancí kvality a neustálého zdokonalování a zefektivňování nabízených služeb, přičemž se snažíme svým zákazníkům vycházet vstříc atraktivními cenami.

Naší doménou je komplexní zabezpečení soukromých, firemních i obecních nebo státních objektů, ale také úklidové práce špičkové kvality. Na své služby poskytujeme záruku spokojenosti. Klademe důraz na osobní přístup a srozumitelnou komunikaci v každém kroku plnění našich servisních služeb. Ochráníme váš majetek a zajistíme jeho profesionální údržbu.

Našimi klienty jsou drobní živnostníci, malé, střední i velké firmy, stejně jako rozsáhlé korporace nebo instituce.

Pro Vaše potřeby zajistíme

  • Komplexní bezpečnostní služby včetně fyzické ostrahy (například ostrahy obchodních domů, hypermarketů, bank, recepční služby i obsluhu vrátnic) tak i elektronické ostrahy, kam spadá zajištění pultu centralizované ostrahy nebo instalace EZS (elektronických zabezpečovacích systémů), EPS (elektrických požárních signalizací) či CCTV (kamerových systémů).
  • Prvotřídní úklidové služby, a to jak pravidelný ruční úklid, strojní úklid i jiné souhrnné úklidové práce a výškové mytí.
  • Údržbu exteriérů, do které patří péče o zeleň, okrasné plochy, údržba pozemních komunikací a také mytí vnějších částí budov.