Služby

Naše firma M Security & Cleaning s.r.o. pokrývá svým působením oblast bezpečnostních služeb, i správních a úklidových služeb.

Pro malé i velké firmy, soukromé osoby a instituce zajišťujeme veškeré služby související s ostrahou objektu, technickým zázemím pro ochranu majetku, ale také úklidové a správní služby, včetně pravidelného ručního úklidu, strojního úklidu a jednorázových úklidových služeb až po péči o exteriéry budov, včetně péče o zahrady, komunikace a vnějších části budov.

Klientům nabízíme velmi široké spektrum bezpečnostních služeb. Zajistíme Vám profesionální pracovníky ostrahy, obsluhu recepce, hlídače a strážné, kteří jsou dokonale školeni v oblasti bezpečnostních postupů a manipulace s bezpečnostními prostředky a technikou. Spolupracujeme s úřady, obchodními domy, firmami, nemocnicemi a jinými institucemi. Instalujeme také elektronické systémy ochrany a pult centralizované ostrahy.
K úklidovým službám přistupujeme maximálně precizně. Součástí našich služeb jsou pravidelné ruční úklidy objektů, kanceláří, interiérů a samozřejmě také doplňování hygienického materiálu. U skladových nebo výrobních prostor Vám obstaráme strojní úklid a mytí. Provádíme také jednorázové úklidy a výškové mytí.

V exteriérech zajišťujeme péči o zeleň a okrasné plochy, udržujeme pozemní komunikace a obstaráváme také výškové práce a mytí vnějších plášťů budov.