Generální úklidy

Naše firma zajišťuje generální úklidy veškerých prostor objektu, které nejsou uklízeny a čištěny pravidelně. Generální úklidy se provádějí jednou za čas a obsahují kompletní uklizení, umytí a vyčištění všech povrchů v objektu a zahrnuje také úkony, které nejsou prováděny při pravidelném úklidu. Generální úklid může být proveden jednorázově nebo v předem dohodnutých intervalech.

Generální úklid provedeme na výslovné přání klienta v libovolném termínu. Může se jednat o předvánoční úklidy, jarní úklid, úklid po rekonstrukcích, malování apod.

Generální úklid Vám provedeme v obytném domě, v kancelářích, zdravotnických zařízeních, školách, administrativních budovách, na úřadech a jiných objektech.

Při generálním úklidu vyčistíme koberce, čalounění, zaměříme se na těžko dostupná místa, provedeme kompletní mytí oken a skleněných ploch. Strojově vyčistíme a ošetříme podlahy i jiné velké plochy. Odklidíme nahromaděný nepořádek. Vyčistíme výtahy nebo eskalátory, uklidíme a vyčistíme sociální zařízení. Umyjeme osvětlení, zábradlí a veškeré další povrchy.

Vzhledem k tomu, že pro generální úklid musejí být často prostory zavřeny, snažíme se ho provést v co nejkratší době.